100 метрів на Винниченка ЛОР хоче продати своїм людям, – депутат

Верховна Рада прийняла Закон про приватизацію державного майна, де зазначила, що відтепер майно мають продавати публічно і прозоро – на аукціонах. На викуп матиме право тільки орендар, який зробив невід’ємні поліпшення об’єкту орендованого майна зі згоди орендодавця.

Про це сьогодні, 29 січня, під час прес-конференції на тему: «Знищити не можна залишити: яку долю готують для комунальних закладів області?», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила голова фракції  «Самопоміч» у Львівській облраді Інна Свистун.

Вона нагадала, що її колеги з фракції неодноразово пропонували депутатам у Львівській області так само продавати майно з аукціону.

– Три роки поспіль наша фракція говорить про те, що майно потрібно продавати публічно на аукціоні. Наша фракція підготувала проект рішення, який виносила минулого року на засідання Львівської обласної ради, де пропонувала практикувати тільки прозору публічну приватизацію на аукціонах. Але, на жаль, його не підтримували, – каже Інна Свистун.

Відтепер ця норма вже прописана в законі. Проте, поки закон не підписаний Президентом, у Львові все ще спробують скористатися приватизацією за старими схемами.

– Є хороше, гарне приміщення на Винниченка, сто метрів. Воно могло би бути продане за хорошою ціною на аукціоні. Але його пропонують до приватизації шляхом викупу. І відразу варто очікувати маніпуляцію зі зниженням ціни та лобіюванням деяких покупців, – застерігає голова фракції  «Самопоміч» у Львівській облраді.

Архіви