«Зимові» тарифи на газ будуть після розпорядження мера про початок опалювального сезону

Газ для абонентів, які використовують його для опалення, коштує 3 гривні 60 копійок. Це – за умови, що вони не перевищують ліміт у 200 кубометрів газу на місяць. Такі тарифи діють тільки в опалювальний сезон. А коли настає цей сезон – визначає місцева влада.

Про це сьогодні, 1 жовтня, під час прес-конференції на тему:  «Чому частина споживачів у 2016 році може залишитися без газопостачання?», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив перший заступник голови правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Король.

– Тут є нюанс. В законі прописано «в опалювальний період». А початок і закінчення опалювального періоду встановлюється розпорядженням міської влади або райдержадміністрації. На 1 жовтня розпорядження розпочати опалювальний сезон ще немає, – застерігає він.

Отож, якщо сьогодні абоненти вже ввімкнули опалювальні пристрої, які споживають газ, то повинні бути готовими сплатити за нього «незимовий тариф» – 7,80 грн.  Володимир Король також каже, що зараз боржників у ПАТ «Львівгаз» є дуже мало. Хоча до боржників уже зараховують того, хто винен за послуги 300 гривень і не сплачує за газ впродовж трьох місяців.

Архіви