Зрадників на палю, – НРУ

Справжні патріоти і націоналісти сьогодні жодним чином не можуть співпрацювати з владою і бути в органах виконавчої влади. Про це сьогодні, 28 вересня, на засіданні Незалежного громадського прес-центру "Львівський вибір 2010" голова ЛКО «Народний Рух України» Андрій Корнат.

Він запевнив, що рухівські кадри перед виборами ніхто не перекупив, і в цей час «Рух є реальною опозиційною силою, яка насправді не представлена в органах виконавчої влади».

За словами Корната опозицій зараз є дуже багато, але справжня має мати чітку позицію щодо тієї «злоякісної пухлини», до якої він відносить Президента України, уряд Азарова-Тігіпка, а також Верховну Раду.

Корнат назвав опозицію «тупоголовими тушками», які підігрують владі.

«Я переконаний, що Україна і наша Львівщина переживе цей бедлам і вертеп, якщо, звичайно, не ліквідують українську державність до кінця. Але всіх тих людей поіменно ми будемо згадувати. І це не питання колаборації чи колаборантів, як вони сьогодні нам розказують про ОУН-УПА. А ми будемо говорити про відвертих зрадників, яких у козацькі часи однозначно садили на палі, а в нормальних, добрих українських селах лупили буками», – заявив він.

Водночас він закликав «гнати всіх, хто пішов на співпрацю з цією владою».

Андрій Корнат також заявив, що їхнього кандидата на виборах мера Василя Куйбіду сьогодні реально знімають з перегонів у місті Львові, ведучи проти нього судовий процес.

«Можливо, є шанс, що суд не буде перенесений і буде прийнято рішення в нашу користь. І тоді Василь Степанович візьме участь у мерських виборах», – сказав голова ЛКО НРУ.

Архіви