Справжні патріоти і націоналісти сьогодні жодним чином не можуть співпрацювати з владою і бути в органах виконавчої влади.

«Європейська партія України» не буде висувати свого кандидата на посаду мера Львова. 1 жовтня на конференції міської партійної організації вона визначиться щодо підтримки того чи іншого кандидата.

Про це сьогодні, 28 вересня, на засіданні Незалежного громадського прес-центру "львівський вибір 2010" повідомив голова ЛОО «Європейська партія України» Назар Бекетов.

Він зазначив, що закон про вибори до місцевих органів самоврядування був привезений в Україну з Росії. «На моє глибоке переконання, це є абсолютно недолуге законодавство, коли скасовуючи «норму про 365 днів», запускають нові політичні сили, даючи можливість до того розкрутитись більш потужним партіям», – підкреслив Бекетов.

Віт також звернув увагу на формування територіальних виборчих комісій, в яких абсолютну більшість отримали представники парламентської коаліції.

«Я хочу наголосити, що «Європейська партія України» дійсно була в опозиції і не була представлена в органах влади на різних рівнях», – сказав Бекетов.

За його словами, уже п’ять років працює соціальна програма «Народний адвокат». «І ми станом на сьогодні не будучи при владі вже звітуємо виборцю про те, що було зроблено, яка кількість громадян отримала юридичну допомогу», – заявив голова ЛОО «Європейська партія України».

Крім того, він повідомив, що цими днями проходять конференції місцевих осередків «Європейської партії» на Львівщині. Завтра відбудеться перший етап обласної конференції, де буде висунення кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі. А в п’ятницю, 1 жовтня, відбудеться другий етап обласної конференції щодо висунення кандидатів в одномандатних округах.

Архіви