Жінки з України можуть записатися на безкоштовне лікування в Жешуві

У приватній клініці «Pro-Familia», яка розташована в Жешуві (Польща), відбувається лікування жінок з патологією матки за сертифікованою експериментальною методикою.

Для цього за кошти Євросоюзу клініка придбала перший у Центрально-Східній Європі надсучасний магнітно-резонансний томограф. Про це львівським журналістам, які відвідали цього тижня польську клініку, розповів директор з медичної частини приватної лікарні «Pro-Familia» Януш Кідацкі.

За допомогою МРТ наразі лікують різні захворювання і розлади статевих жіночих органів, в тому числі – доброякісні пухлини, без оперативного втручання. Обладнання використовують також для лікування жінок, які не можуть завагітніти. Методику також застосовують при метастазах і болях, якщо є онкологічне захворювання кісток. Про це розповіла керівник відділення лікарні Магда Пика.

Вона повідомила, що така процедура триває до чотирьох-п’яти годин. Процес відновлення хворої дуже швидкий, пацієнтка вже за дві-три доби може повернутися до праці.

Наразі ці послуги у клініці надають безкоштовно. Сьогодні 1200 пацієнток чекають на свою чергу. За рік клініка робить майже 150 таких процедур.

Архіви