Номер з басейном на Різдво

У центрі Жешува на Різдво та Новий рік, окрім традиційної зимової програми, можна поплавати в теплому басейні, який розташований у "Гранд готелі". Про це розповів львівським журналістам, які цього тижня побували в Жешуві, адміністратор "Гранд готелю" та готелю-партнера "Брістоль".

"Гранд готель" і "Брістоль" розробили триденний тур для тих, хто хоче погостювати у Підкарпатському воєводстві. Маршрут передбачає відвідини Перемишля з Архикафедральним собором, Красичина, Ланцута і Ярослава. 

Туристів поселяють у готелі "Брістоль" або "Гранд готелі", які розташовані в старій, центральній, частині Жешува. "Гранд готель" має власний басейн, відвідини якого – безкоштовні для мешканців закладу.

Культурна програма в Жешуві передбачає оглядини ренесансної Ратуші, синагоги, прогулянку підземним туристичним марштутом, який починається за 50 метрів від готелю.

Вечері – в ресторанах під акомпанемент фортепіанної музики. Друга вечеря – в "Старій пивоварні", де розташований міні-завод, який варить живе пиво. Ввечері туристи можуть відпочити в нічному клубі за грою в більярд чи в барі, розповідає директор з продажів та маркетингу цих готелів Барбара Павличук.

Архіви