Земельний конфлікт у Раві-Руській: Тягнибока просять надоумити місцевих свободівців

У місті Рава-Руська на Львівщині підготували лист-звернення до голови ВО «Свобода» Олега Тягнибока щодо земельного скандалу, до якого причетні депутати-свободівці.

Про це сьогодні на прес-конференції у Прес-клубі повідомила міський голова Рави-Руської Ірина Верещук.

Вона нагадала, що секретаря Рава-Руської міської ради – свободівця Любомира Кашубу 4 липня затримали при спробі взяти хабар за вирішення земельного питання в кварталі на вулиці Лісній. «Цей квартал налічує 394 земельних ділянки і був розроблений Рава-Руською міською радою ще у 2011 і 2012 роках. Але з 4 липня у нашому місті почали відбуватися дивні речі. По-перше, у нас почались масові підпали автомобілів, гаражів, господарських будівель… Потім почали розкидати листівки, де мене поливають брудом і закликають людей брати вила і повалити існуючу владу», – зазначила Верещук.

За її словами, підпалювали автомобілі «простих мешканців міста, переважно пенсіонерів і небагатих людей», але серед них є родичі тих, хто претендував на ці земельні ділянки. Таким чином, підозрює вона, відбувається залякування людей і міської влади.

Після затримання секретаря міськради на хабарі 140 людям було відмовлено в отримані земельної ділянки. Замість цього, як стверджує Верещук, свободівці тільки на себе і на членів своїх родин записали 35 ділянок. При цьому депутати ігнорують сесійні засідання і не голосують за призначення нового секретаря, без чого міська рада залишається недієздатною, заявляє міський голова.

«Є факти, є фотографії тих людей, які зараз передані до правоохоронних органів. Я написала заяву про те, що відбувається у нашому місті. І всі у нашому місті знають, що це справа рук місцевої «Свободи», – сказала Верещук.

Також вона повідомила про підготовлений офіційний лист-звернення до лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока, щоб він «провів люстрацію на місцях», оскільки «несе моральну відповідальність за дії депутатів-свободівців». Зараз під цим листом збираються підписи мешканців, і вже до кінця тижня обіцяють направити його Тягнибоку.

Якщо криза буде поглиблюватися, то, за словами Верещук, доведеться йти на перевибори міської ради.

Архіви