Завтра у Львові зможуть поговорити з жінками-«книгами»

28 вересня в рамках Українського жіночого конгресу у Львові відбудуться зустрічі з шістьма жінками-«книгами». Вони розкажуть учасницям та учасникам конгресу свої історї успіху і про вплив їхньої роботи на розвиток західного регіону України.

Однією з таких «живих книг» є голова громадської організації «Центр «Жіночі перспективи», переможниця цьогорічного конкурсу гендерних ініціатив Асоціації міст України Любов Максимович. Напередодні конгресу громадська активістка розкрила «Щоденному Львову» одну зі сторінок своєї «живої книги».

– Зараз ми працюємо над проектом, який допоможе зробити ґендерний аналіз та «намалювати» ґендерний портрет Львова. Це дасть можливість оцінити динаміку ґендерних перетворень, показати ґендерний вимір суспільного життя і згодом впливати на поліпшення участі жінок в економічному житті громади міста та процесах прийняття рішень на місцевому рівні, – говорить Любов Максимович. 

Гендерний портрет міста, за словами Любові Максимович, будуть робити у Львові вперше. На основі його результатів розроблятимуть пропозиції для учасниць проекту щодо зменшення гендерних розривів, а також – програми і проекти, які посилять участь жінок в економічному розвитку міста. 

Понад 300 жінок матимуть можливість підвищити свою обізнаність та навички у підприємницькій діяльності та лідерські якості. 

– Цей проект спрямований на активізацію спільноти жінок Львова, які хочуть започаткувати підприємницьку діяльність та молодих жінок і дівчат, які прагнуть до самореалізації та потребують практичних інструментів, аби активно впливати на прийняття рішень у своїй громаді та на місцевому рівні, – наголошує Любов Максимович.

За її словами, на базі ГО Центр «Жіночі перспективи», буде створена платформа «Women’s Lab Lviv,  де відбуватимуться навчання, заплановані проектом, та дискусійні клуби. Платформа має стати безпечним простором для проведення заходів з обміну досвідом і об’єднати навколо себе як активних і успішних жінок, так і тих, хто лише розпочинає підприємницьку діяльність.

Довідка:

28 вересня вперше відбудеться Український жіночий конгрес у Львові. Його ініціатором є міжфракційне депутатське об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості».

На Конгрес запрошено 100 учасниць та учасників з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей. Крім того, для обміну досвідом запрошено учасниць із Донецької, Запорізької та Луганської областей.

Усі вони є представниками та представницями об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, державних органів влади та громадськими активістами й активістками.

Український жіночий конгрес в м.Львів покликаний привернути увагу громадськості та представників органів місцевої влади до проблем реалізації ґендерної політики у своїх регіонах, протидії порушенню прав жінок, забезпечення їхніх потреб.  

Архіви