Завтра підприємці з «Торпедо» знову пікетуватимуть міську раду

Завтра, 24 листопада, підприємці з ринків Львова знову пікетуватимуть Львівську міську раду під час сесійного засідання, повідомив сьогодні на прес-конференції  у Прес-клубі голова Львівської обласної асоціації вільних профспілок Андрій Закорчемний.

Приводом для протесту підприємців, за словами голови вільної профспілки «Нове Торпедо» Оксани Козлової, є те, що нове керівництво ринку «Торпедо» в особі директора ТзОВ «Підприємці Торпедо» Надії Ганусик намагається захопити повністю всю землю ринку. Так, за словами Козлової, Ганусик створила нове підприємство, ТзОВ «Новий ринок Торпедо», яке сьогодні претендує на те, що стати орендарем усієї площі ринку (на сьогодні її орендують два підприємства).

Окрім того, Оксана Козлова зазначила, що Надія Ганусик чинить перешкоди підприємцям з її профспілки у веденні бізнесу – зокрема, декілька разів наказала заварити вхід в її павільйон, а також організувала спорудження триметрової огорожі, яка перешкоджає діяльності підприємців, і вимагає сплати значно більшої орендної плати.

Своєю чергою сама Надія Ганусик, що також з’явилася на прес-конференцію, наголосила на тому, що підприємці з профспілки, яку представляє Козлова, не сплачують орендну плату, створюючи тим самим велику заборгованість підприємства перед містом; окрім того, за її словами, попереднє керівництво ТзОВ «Підприємці Торпедо» мало заборгованість в розмірі близько 500 тис. грн (за словами Оксани Козлової, цю заборгованість створила сама Ганусик).

Також Надія Ганусик зазначила, що у вільній профспілці «Нове Торпедо» лише 8 з 18 членів є підприємцями з ринку «Торпедо» (за словами Козлової, справжня цифра становить близько 25 з 50 членів). Директор ТзОВ «Підприємці Торпедо» звинуватила підприємців у домовленості, згідно якої голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський має в обмін на підтримку Оксани Козлової отримати частину землі ринку під стоянку для таксі.

Оксана Козлова також повідомила журналістів, що підприємці з ринку «Торпедо» мали зустріч з депутатом Львівської міської ради Іриною Шалаковською, на якій остання запевнила, що конфлікт буде вирішено через укладання колективного договору між підприємцями профспілки та керівництвом ринку. Водночас, за словами Оксани Козлової, Ірина Шалаковська закликала підприємців не проводити завтра пікет Львівської міської ради, аби «не мерзнути» без потреби, але пікет все одно відбудеться.

Як інформував ZAXID.NET, мер Львова Андрій Садовий наклав вето на ухвалу Львівської міської ради щодо передачі ринку «Торпедо» в оренду ТзОВ «Новий ринок Торпедо».

Архіви