Зарплата спеціалістів на виробництві зросла на 24%, некваліфікованих робітників – зменшилась на 1%

Упродовж квітня-червня 2012 року Львівська консалтингова група провела щорічний огляд зарплат працівників виробничих підприємств західного регіону України.

У дослідженні взяли участь 23 виробничі компанії Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської областей, які працюють в галузях складального виробництва, металообробки легкої, харчової та хімічної промисловості.

Об`єктом дослідження були зарплати, преміальні та пільги виробничого підрозділу, а також суміжних до виробництва підрозділів: контролю якості, фінансів, логістики, продажу, та відділу управління персоналом.

Порівняно з 2011 роком середня базова зарплата керівників на виробництві зросла на 14-15%, середня базова зарплата спеціалістів – на 23-24 %, середні базові зарплати кваліфікованих працівників зросли на 2% і лише середня базова зарплата некваліфікованованих робітників залишилась незмінною або зменшилась на 1% .           

Станом на квітень 2012 року, середня зарплата бухгалтера з досвідом роботи від двох років становить 4530 грн., інженера–конструктора з досвідом роботи від трьох років роботи – 3959 грн.,  а складальники / оператори на лінії в середньому заробляють 2000 грн.

Рівень оплати праці вищої управлінської ланки на виробництві  сягнув рівня, який був до початку кризи.

За докладнішою інформацію можна звертатись до Львівської консалтингової групи, контактна  особа Оксана Абраменко (2971390, 0503701316, oksana.abramenko@lvivconsult.com )

Архіви