Захід має відповідати за те, що стільки років потурав Путіну, – російський експерт

Потрібно не тільки озброювати українську армію, але й треба якомога швидше вводити миротворчий контингент.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом – Москвою– Петрозаводськом на тему: «Як цьогорічні мінські домовленості вплинуть на агресивну політику Росії проти України і реакцію на війну в Донбасі країн ЄС і США?» заявив громадський діяч-правозахисник з Москви Сергій Олевич

– Я не розумію, чому Захід стільки років так спокійно дивився на всі ці безчинства, які відбуваються в Росії. Вони щороку його номінують на най-най-най-такого, вони закривають очі на неподобства в Росії, на наявність політичних в’язнів, на попрання свобод, – каже він.

На його думку, тому, що Захід дозволив Путіну стати таким, він знахабнів і поліз в Україну.

– Тому Захід частково несе відповідальність за те, що відбувається в Україні. Я остаточно не розумію, яким чином йому вдалося їх загіпнотизувати. Можливо, їх влаштовувало, що майже всі гроші, які крадуть в Росії, зберігаються там, – висловлює припущення росіянин.

За його словами, все, що відбувається, варто було очікувати. І, понад те, Путін не зупиниться на Україні.

– Йому не можна зупинятися. Він задав деякий темп в країні, з’явився псевдо-патріотичний угар. І він просто не може зупинитися, поки Захід не дасть йому рішучий спротив. Я думаю, що будуть продовжуватися різні диверсії, збройні вилазки.

Він далі буде колупати Україну, потім дістанеться Прибалтики, Казахстану, Білорусії. Він уже не зупиниться. Вже точно не зупиниться, поки він не створить деякий буфер між тією жалюгідною пародією демократії, яка утворилася в Росії, і цивілізованим світом. Він просто не може собі дозволити допустити процвітаючу демократичну державу біля своїх кордонів, – каже Сергій Олевич.

Архіви