Забороною на пісню «1944» Росія створила додаткову рекламу – Джамала

Лише в Амстердамі я зрозуміла, що «Євробачення» – це конкурс настроїв. Ніхто не може вгадати, який буде настрій у глядача, котрий слухатиме цей конкурс.

Сьогодні нам хочеться слухати розважальну музику. А завтра – хочеться зануритися в якусь трагедію та сум.

Про це сьогодні, 12 квітня, під час прес-конференції, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявила учасниця пісенного конкурсу «Євробачення-2016» співачка Джамала.

Нагадаємо, що рівно через місяць, 12 травня, Джамала виступить у Стокгольмі у півфіналі конкурсу «Євробачення».  
– Я два дні тому була в Амстердамі і вперше виконувала пісню «1944» для фанів «Євробачення» та голландської публіки. До мене на інтерв’ю вишикувалася черга вдвічі більша, ніж зараз оце є в цьому залі, – каже співачка.

До неї підходили слухачі з Хорватії, Польщі, Ісландії. Швейцарії і запитували про цю пісню. Ведучий перед концертом оголосив, що співачка зараз розкаже про трагедію своєї родини та всього кримсько-татарського народу. І тільки Джамалі після виступу подарували квіти.

За її словами, Росія, заборонивши в себе її пісню, створила цим самим для неї додатковий інтерес з боку всіх інших.

– Дуже багато зарубіжних ЗМІ цікавилися, що ж такого в цій пісні та в цьому році, що це так зачіпає Росію. Я не уявляла собі, що до мене спеціально приїдуть репортери з журналу «Politico», «New Yorker» та  «Deutsche Welle».  Я ніколи не використовувала додаткові скандали. В пресі не можна побачити мою білизну. Але зараз їм було цікаво, чому хтось цю пісню в Росії заборонив. Нічого крамольного не знайшли, – каже вона.

Оцінюючи своїх конкурентів, Джамала зауважила, що цього року  вона захоплюється дуже крутими вокалістами.

– До пісень можна ставитися по-різному. Але цього року дуже сильні вокалісти з Хорватії, з Болгарії, з Польщі  та Мальти. Це – дуже потужні та сильні голоси, – каже співачка. 

Архіви