Джамала сподівається на голоси кримчан

Мешканцям Криму повинні дати можливість віддати свої голоси за Україну під час голосування на конкурсі «Євробачення».

Про це сьогодні, 12 квітня, під час прес-конференції, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив продюсер співачки Джамали  Ігор Тарнопольський.

– Якщо Росія вважає Крим частиною  своєї федерації, то, відповідно, мешканці Криму повинні мати можливість проголосувати за Україну. Такі правила. Я думаю, що так і буде. Хоча офіційні коментарі треба запросити в Росії, – каже він.

Джамала додала, що в той час, коли відбуватиметься конкурс, у Криму можуть вимкнути електроенергію. 
– Головне, щоби електрику не вимкнули. Я щодня спілкуюся з батьками. І знаю, що щовечора годинки на чотири вимикають електрику, – каже співачка.

Джамала та Ігор Тарнопольський повідомили, що цього року вперше на «Євробаченні» розділять голоси слухачів та професійного журі.

– У кожній країні буде журі, яке виставлятиме бали. Але українське журі не оцінюватиме учасницю з України. Це трохи змінить і принцип голосування, і вплив голосів аудиторії, і, сподіваюся, це матиме вплив на «темний бік» «Євробачення», коли хтось відправить кілька десятків тисяч смс і змінить ситуацію, – каже Ігор Тарнопольський.

Оцінюючи бюджет вступу Джамали на «Євробаченні», він сказав, що сподівається вкластися в сто тисяч доларів, або й навіть менше.

– Для того, щоби поїхати на конкурс, квартири і машини продавати не будемо, тому що немає що продавати. Ми вирішили не проводити промо-тури та вечірки. На результати це все одно не повпливає. Ми більше звертаємо уваги на номер, – каже продюсер.

За його словами, Руслана мала великі витрати саме через те, що їздила з промо-турами усією Європою.

Архіви