З 1 листопада починається реєстрація на пробне тестування

Лариса Седеняк

З 1 по 30 листопада триватиме реєстрація на пробне тестування, мета якого – ознайомити вступників з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Про це сьогодні, 27 жовтня, на прес-конференції повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Щоб зареєструватись на пробне тестування, потрібно зайти на сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, заповнити на сайті реєстраційну форму, сформувати та відправити електронну заяву. Після цього отримати логін та код доступу до персональної сторінки, роздрукувати з цієї сторінки квитанцію для сплати вартості послуг. За пробне тестування, як і минулого року, потрібно буде заплати 84 грн.

24 березня буде проведено пробне тестування з української мови та літератури, біології, фізики, іноземної мови, а 31 березня – з історії України, математики, хімії, географії, російської мови.

«Пункти пробного тестування будуть у всіх районних центрах», – повідомила Лариса Середяк.

«Під час пробного тестування при виході з аудиторії всі отримають бланки з правильними відповідями і з критеріями оцінювання відкритої частини, яка буде з української мови і літератури та англійської мови. Кожен зможе перевірити себе і якщо захоче – а ми дуже це рекомендуємо і просимо про це учасників – відправить нам через сайт результати. І в нас є рейтинг, щоб побачити себе на фоні решти», – додала вона.

Архіви