На Януковича у Львові чекає «червона картка»

Комітет опору диктатурі (КОД) готується завтра, 28 жовтня, зустріти у Львові Президента Віктора Януковича такою собі «червоною карткою». Біля воріт ЛАЗу, куди, за інформацією Комітету, прилетить своїм вертольотом Янукович, вже з 11:00 проходитимуть зустрічі нардепів з виборцями. Також, Комітет планує ряд заходів у суботу біля євро стадіону.

Відповідні заявки на проведення акцій, запевняють активісти Комітету, вже подано. Детальну програму заходів Комітат наразі не оприлюднив.

Депутат Львівської міської ради від «Свободи» Тарас Кравець окрема запевняє, що проблеми є з можливістю львів’ян потрапити на відкриття стадіону, мовляв, квитки продають за 300-400 грн, але купити їх вже неможливо. Водночас він запевняє, що на стадіон потраплять виключно лояльні до чинної влади люди і додає, що якби туди потрапили львів’яни, вони б «гідно» зустріли Президента України.

Як інформував ZAXID.NET, на ЛАЗі облаштовують вертолітний майданчик. Роботи розпочали поспіхом і готують його для Президента України Віктора Януковича. За попередньою інформацією, Янукович прибуде до Львова ще у п’ятницю, а в суботу візьме участь у відкритті євростадіону.

Архіви