Випускникам “Школи уповноважених з прав дитини” у Львові вручили сертифікати

Завершилось навчання у "Школі уповноважених з прав дитини". Як було зазначено сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі, цей освітньо-правовий центр був створений Західноукраїнським центром "Жіночі перспективи" в рамках проекту "Посилення ролі громадянського суспільства щодо захисту прав дітей" за фінансової підтримки Євросоюзу. 
За словами керівника школи Христини Плюти, метою проекту є підвищення рівня правової свідомості та захисту прав дітей шляхом підготовки уповноважених з прав дитини у середніх нвчальних закладах міста та проведення ними занять із молодшими дітьми за методикою "рівний рівному", а також попередження вчинення насильства серед школярів. Навчальна програма включила уроки про права дитини, передбачені чинним законодавством України та міжнародними актами, а також інформацію, як їх реалізувати. 

Протягом лютого-травня 2010 року для групи учнів 7-10 класів юристи та психологи провели низку диспутів, тренінгів, рольових ігор та дебатів на теми "Попередження насильства в сім`ї", "Протидія торгівлі людьми", "Працевлаштування за кордоном: за і проти" та інші. Майбутні уповноважені, у свою чергу, провели низку занять з прав дитини у спеціалізованих школах та інтернатах. 

Сьогодні слухачі, вже як випускники школи, отримали сертифікати уповноважених з прав дитини. Свої вміння та знання вони зможуть реалізувати у майбутньому для допомоги товаришам, які зіткнулися з певними проблемами, а саме навчання стане для них першим кроком на шляху до професії юриста.

Архіви