ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

з нагоди офіційного завершення навчання у «Школі уповноважених з прав дитини».

Під час прес-конференції будуть вручені сертифікати першим випускникам школи.

До участі в прес-конференції запрошені:
  • Любов Максимович, голова Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи»;
  • Христина Плюта, керівник проекту «Школа уповноважених з прав дитини»;
  • Мар’яна Завійська, представниця ресурсного центру «Гурт»;
  • Вікторія Ленчик, випускниця «Школи уповноважених з прав дитини»;
  • Наталія Довгалюк, випускниця «Школи уповноважених з прав дитини»;
  • Ольга Кушнір, тренерка «Школи уповноважених з прав дитини»

Довідка:

Школа уповноважених з прав дитини створена Західноукраїнським центром «Жіночі перспективи» в рамках проекту «Посилення ролі громадянського суспільства щодо захисту прав дітей», який виконує ресурсний центр «Гурт» за фінансової підтримки Європейської Спільноти.

Проект спрямований на розробку ефективного механізму вирішення проблеми, яка полягає у низькій правосвідомості дітей та ліквідацію наслідків цієї проблеми. Наслідками низької правосвідомості є: дитяча злочинність, безпритульність, потерпання дітей від насильства в сім’ї та насильства з боку однолітків, випадки торгівлі дітьми, вчинення неповнолітніми злочинів, а також адміністративних правопорушень та ін.

Метою проекту «Школа уповноважених з прав дитини» є підвищення рівня правової свідомості та захисту прав дітей шляхом підготовки уповноважених з прав дитини у середніх навчальних закладах м. Львова та проведення ними занять із молодшими дітьми за методикою «рівний – рівному», а також попередження вчинення насильства серед школярів.

У навчальну програму входило ознайомлення уповноважених та інших дітей з їх правами, передбаченими чинним законодавством України та міжнародними актами, формування у дітей вміння реалізовувати та захищати за  потреби свої права. Керівник проекту –  Христина Плюта  (067 31 88 571).

Архіви