Військові США на Львівщині вчать українців ритуалам

Найбільшим ритуалом у Збройних Силах США є підняття та опускання прапору. Це є особлива церемонія.

Про це щойно, під час прес-конференції-дискусії на тему: «Як військові ритуали і традиції зміцнюють армію. Досвід НАТО та України», яка відбувається у Львівському прес-клубі, повідомив військовослужбовець 173 повітряно-десантної бригади ЗС США, сержант Даніель Гефлін (Daniel Heflin)

– У нас є дуже багато звичаїв і різних ритуалів. Але під час підняття або опускання прапора всі військові, які є на базі, зупиняються на знак поваги до прапора – каже він. 

Також, за його словами, є ритуали, яким американські військові намагаються  навчити українських солдатів. Це – перше ранкове шикування.

За словами військовослужбовця 173 повітряно-десантної бригади ЗС США, сержанта Леонарда Портера (Leonard Porter), дуже важливим для військовослужбовця є посвята отримання звання.

– Перші кілька років солдати проводять вивчаючи свою роботу, і коли їхні командири вважають, що вони готові до вищого звання, то відбувається церемонія посвячення в сержанти. Вона включає запрошення нових сержантів до кола існуючих. Їм пояснюють їхні обов’язки та права. Також є кредо сержантів, де описано цінності, з якими вони повинні жити впродовж свого життя, – каже він.

Натомість військовослужбовець Нацгвардії України, сержант В’ячеслав Баймаранов вважає найважливішим ритуалом в українській армії – прийняття присяги.

– Молоді військові повинні прийняти присягу. Сюди запрошують рідних, близьких, старших військовослужбовців. Це дуже гарний, веселий та урочистий день у житті військовослужбовця, – вважає він.

Архіви