ВІДЕОЧАТ

з Оксаною Мухою – власником і дизайнером компанії «Оксана Муха»

Пряму трансляцію відеочату можна подивитись на порталі "Щоденний Львів" www.dailylviv.com

Досьє "Щоденного Львова":

Оксана Муха народилася у Львові 1 вересня 1964 року. Закінчила Державний інститут прикладного і декоративного мистецтва, факультет моделювання і дизайну костюма (сьогодні – Львівська національна академія мистецтв).

1990 року Оксана Муха розпочала роботу над створенням авторських колекцій весільних і вечірніх суконь.

У 1994 році створює підприємство «Галвестмода», яке стало основою майбутньої компанії «Оксана Муха». 1998 рік – вихід компанії на ринок Росії (м.Москва).

2000 рік – відкриття фірмового магазину в центрі Львова, на вулиці Беринди. Початок продажу вечірніх та весільних суконь у Санкт-Петербурзі. (Сьогодні сукні продають у більше, ніж 50-ти представництвах Росії).

2004 рік – вихід на ринок Німеччини (м.Марбург).

2005 рік – вихід на ринки Молдови (м.Кишинів), Латвії (м.Рига) та Польщі (м.Варшава).

2006 рік – вихід на ринки Білорусі (м. Мінськ), Італії (м.Модена) та Казахстану (м.Алмати). Початок продажу в США з компанією-партнером "Diamond Bridal Gallery" (штат Каліфорнія).

2007 рік – вихід на ринки Південно-Африканської Республіки (м.Преторія) та Литви (м. Каунас).

2008 – нагородження компанії "Оксана Муха" гран-прі на виставці "Zloty Wieszak" (Лублін, Польща) за оригінальну творчість, сприяння і розвиток українських традицій на світовій арені. Відкриття брендового бутіка "Oksana Mukha Paris" і вихід на ринок Франції.

22 листопада 2008 року – показ колекції 2009 року весільних і вечірніх суконь у Будинку вчених у Львові.

2009 рік – вихід на ринок Естонії (Таллінн), початок співпраці з партнером в Узбекистані (м.Ташкент). Участь в еклюзивному показі весільних суконь «Carrousel de Louvre» в Парижі і демонстрація сукні «Кришталева Лебідь», оздобленої кришталами Swarovski.

2010 рік – показ колекції весільних і вечірніх суконь у Будинку вчених у Львові.

Архіви