Василь Горбаль як власник Укргазбанку надав суттєву особисту фінансову допомогу для збереження платоспроможності банку, – Степан Кубів

Василь Горбаль –  фахівець банківської справи, людина яка вміє тримати слово у фінансах. Коли була банківська криза і Укргазбанк мав проблеми з відпливом депозитів, клієнтської бази, він як власник надав суттєву особисту фінансову допомогу для збереження платоспроможності банку. Тобто В. Горбаль зробив  грамотний, фаховий і людський хід,  після якого Укргазбанк отримав зустрічний жест від уряду Юлії Тимошенко – дофінансування.. Так охарактеризував нового голову Львівської облдержадміністрації сьогодні, 21 квітня, на засіданні Незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір-2010» на тему: «Якою буде позиція політичних сил Львівщини щодо нового губернатора Василя Горбаля?» голова ЛОО «Фронт змін», фінансист і банкір Степан Кубів.

У ситуації, коли виконавчу гілку влади очолив представник Партії регіонів, Степан Кубів, який є депутатом Львівської обласної ради, висловився проти будь-яких закликів щодо дочасного розпуску представницького органу влади Львівщини. «Обласна рада є повноправним представницьким органом на Львівщині, який представляє інтереси її мешканців. Обласна рада та її голова готові до компромісів і відкритого діалогу на благо мешканців Львівщини», – переконаний Степан Кубів.

Нова команда нового губернатора, на думку С. Кубіва, має якнайшвидше вийти на діалог з політичними силами і фракціями, організувати «круглий стіл» і представити на ньому свою програму. «Фронт змін» на цьому зібранні на порядок денний винесе, передусім, соціальні питання.

Архіви