У команді Василя Горбаля побачимо людей із команд екс-губернаторів – Петра Олійника і Миколи Кмітя, – Юрій Михальчишин

Призначення новим губернатором Львівщини Василя Горбаля – це вияв кадрової кризи в Партії регіонів. Мотивація, що він виходець з нашого регіону – те саме, що призначити губернатором режисера Романа Віктюка, який не має жодного контакту з соціальними і політичними реаліями нашої області. Так охарактеризував призначення нового губернатора   радник голови ВО «Свобода» з питань ідеології  Юрій Михальчишин на засіданні Незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір-2010» на тему: «Якою буде позиція політичних сил Львівщини щодо нового губернатора Василя Горбаля?»

Цинічною є ситуація, коли керівник виконавчої влади в області є не менше, ніж мільйонером, тоді як в Україні поглиблюється прірва між багатими та бідними і відбувається подальше відчуження влади від народу та узурпація влади капіталом неукраїнського походження, вважає Юрій Михальчишин.

Унаслідок цього призначення Юрій Михальчишин прогнозує конфронтації між Львівською обласною радою і Львівською облдержадміністрацією, в якій новий губернатор, очевидно, буде спиратися на силові структури – СБУ, міліцію, де також призначені нові керівники. Цей конфлікт призведе до антагонізації влади і народу, яка до осені поставить під сумнів доцільність таких призначень.

Хоча багато вчорашніх «патріотів» будуть кооперуватися з Партією регіонів, наголошує Юрій Михальчишин. У команді нового губернатора побачимо людей із команд екс-губернаторів Петра Олійника і Миколи Кмітя. Буде також в облраді сформована група, яка підтримуватиме Партію регіонів.

Однак симпатії львів’ян, вважає Юрій Михальчишин, будуть на боці обласної ради, яка отримала мандат від народу. 

Архіви