В Україні за неофіційною статистикою – понад 1700 жертв торгівлі людьми, за офіційною – лише 30

ільки у Львівській області західноукраїнський центр «Жіночі перспективи» ідентифікував 25 осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Більшість з них – чоловіки, які постраждали від трудової експлуатації в Іраку.

Проте за офіційною статистикою у 2011-першій половині 2013 року в Україні налічується лише 30 осіб, які мають статуc жертв торгівлі людьми. Така цифра виходить з Міністерства соціальної політики, яке уповноважене надавати статус особи, постраждалої від торгівлі людьми. Це у відеопрограмі Львівського прес-клубу «Одне питання» повідомила Олена Кальбус, координатор проектів, член робочої групи з дослідження ГРЕТА західноукраїнського центру «Жіночі перспективи».

«Якщо говорити про статистику неофіційну, то вона заснована на показниках, які дають громадські організації України і Міжнародна організація з міграції, що надає допомогу тим людям, які вважають себе постраждалими від торгівлі людьми. У 2011 році це було більше, ніж 800 осіб, а у 2012 році – понад 900 осіб», – повідомила Олена Кальбус.

Архіви