Увага до російсько-білоруських військових навчань перебільшена, – екс-міністр оборони

Про це сьогодні, 11 вересня, під час прес-конференції на тему «Які реформи потрібні Україні?», котра відбулася у Львівському прес-клубі, заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

– Це – регулярні навчання, вони проводяться постійно. Там присутні спостерігачі, включаючи і з НАТОвських держав. Зараз у Путіна немає мотивації розгортати масштабні воєнні дії проти нашої держави. Він досягнув своєї мети. Крим випав за межі Мінських домовленостей. Ритуально ще говорять, що це – незаконно. Але йому його віддали. Він підірвав внутрішньо нашу країну, її єдність, – вважає колишній міністр оборони.

На його думку, російський агресор буде намагатися змусити Україну виконувати Мінські угоди.

– А виконати Мінські угоди – це означає розірвати країну на чотири частини: Крим, дві автономні республіки з центрами у Донецьку та Луганську, та Україна, де живемо ми з вами, і яку змушують за Мінськими угодами все те фінансувати. А це – неприйнятно. Тому на

Мінських угодах треба поставити крапку. Якщо їх неможливо деанонсувати, то треба їх внести до парламенту на голосування і провалити, – Анатолій Гриценко радить відмовитися від Мінських угод.

Натомість варто проводити нові переговори на тему кордону.

– Як тільки кордон буде взяти під контроль і зачинений, через нього російські військові не зможуть постачати зброю, боєприпаси, паливо та інше, то через два-три тижні війна закінчиться, – переконаний він.

Архіви