Українська Вікіпедія обігнала корейську

У червні 2013 в українській Вікіпедії було відвідано 83,7 мільйона сторінок. Це у 2,5 рази більше, ніж у червні 2012. Про це повідомляє генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України і виконавчий директор ГО «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич.
За відвідуваністю українська Вікіпедія вперше зайняла 17-е місце в світі, випередивши Вікіпедію корейською мовою. Це також забезпечило збереження четвертий місяць поспіль першого місця в світі за швидкістю зростання популярності серед найбільших Вікіпедій.

На думку виконавчого директора громадської організації «Вікімедіа Україна» Юрія Пероганича, ці цифри стали можливими насамперед через зростання інтенсивності наповнення ресурсу українською мовою.

У "Вікімедіа Україна" додали, що останнім часом в українську Вікіпедію зміни чи доповнення вносяться кожні 10 секунд, а з території України Вікіпедію українською мовою редагують удвічі частіше, ніж російську версію Вікіпедії.

Крім того, минулого місяця число статей ресурсу сягнуло 450 тисяч.

Нагадаємо, за підсумками березня 2013, українська Вікіпедія стала першою в світі за темпами зростання популярності серед найбільших вікіпедій. 

Архіви