УДАР виконує роль троянського коня, – Кубів

УДАР виконує роль троянського коня, адже на місцях він підриває довіру до об’єднаної опозиції. Про це сьогодні, 19 вересня, під час прес-конференції у Львові повідомив голова львівського регіонального виборчого штабу об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Степан Кубів.

За його словами, УДАР в одномандатних виборчих округах використовує інфраструктуру Партії регіонів, яка була задіяна під час місцевих виборів 2010 року.

«Віталій Кличко, лідер партії УДАР, порядна людина. Я просто не вірю, що ці речі відбуваються з благословення Кличка», – заявив Степан Кубів.

Як зазначила голова ЛОО ВО «Свобода», керівник фракції у Львівській обласній раді Ірина Сех, ще 1 серпня Кличко обіцяв, що в разі, якщо соціологічні опитування покажуть, що кандидати від УДАРу не мають вищого рейтингу, ніж кандидати від об’єднаної опозиції, то мажоритарники УДАРу зніматимуть свої кандидатури.

Вона заявила, що за даними соціології, мажоритарники УДАРу не мають вищого рейтингу, ніж опозиційні кандидати, саме тому вони повинні зняти свої кандидатури.

«Наразі дії кандидатів від УДАРу наштовхують на думку, що вони працюють на сприяння Партії регіонів . УДАР як політична сила зобов’язана виконати свою декларацію, якщо вона не працює на партію влади», – заявила Сех.

Відповідаючи на запитання Гал-інфо, які будуть дії опозиції в разі якщо УДАР відмовиться знімати своїх кандидатів, вона заявила: «Сподіваємось на мудрість».

Архіви