У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Про це сьогодні, 15 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Чорні технології на виборах Президента України», яке відбулося у Львівському прес-клубі, заявив голова ГО «Громадський рух «Європейське місто» Богдан Рабешко. 

– Влада від імені партії «Батьківщина» масово пропонує громадянам кошти за підтримку Юлії Тимошенко. Служба безпеки партії «Батьківщина» з’ясувала, що масове обдзвонювання відбувалося з номерів телефонів, які належать колекторській компанії, що тривалий час проводить соціологічні опитування на замовлення БПП «Солідарність», – стверджує він. 

Богдан Рабешко стверджує, що найбільше чорними технологіями послуговуються російські політтехнологи. Також, за словами голови ГО «Громадський рух «Європейське місто», повертаються «темники» для ЗМІ, які свого часу запровадив Віктор Медвечук, коли очолював адміністрацію Президента Кучми.

– Мені відомо, що ЗМІ знову отримують листи з проханнями розмістити негативний матеріал про певного кандидата за певну грошову нагороду. Ще я знаю, що у Львові були розміщені білборди з негативною інформацією про кандидата в президенти Володимира Зеленського, – перелічує голова ГО « Громадський рух «Європейське місто». 

Архіви