У закладах професійної освіти навчатимуть підприємництву

Західноукраїнський регіональний навчальний центр (Львів) спільно з Малопольським інститутом місцевого самоврядування та адміністрації (Краків) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога задля розвитку-2016» розпочинає реалізацію проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання».

Проект є логічним продовженням раніше впроваджених партнерами проектів «Ініціативна молодь: Регіональна система підготовки тренерів підприємництва в українській системі освіти» («Польська допомога – 2012») та «Ініціативна молодь-2: Інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти» («Польська допомога – 2013»)та Ініціативна молодь-3: практичне застосування інструментів навчання підприємництва в українській системі освіти («Польська допомога – 2015»).

Новий проект буде скеровано на запровадження ефективної системи навчання підприємництва молоді в закладах професійної освіти. Новим елементом системи стане організація та започаткування діяльності "Модельних лабораторій праці", де молодь, яка прагне реалізувати себе на ринку праці, засвоюватиме практичні навички роботи в модельних підприємствах чи організаціях.

Важливим елементом нового проекту буде також проведення Третього регіонального конкурсу «Юніор бізнесу» на найкращу бізнес-ідею, який було вперше проведено 2014 року та вдруге – 2015 року і який здобув велику популярність серед шкіл І-ІІІ ступеню Західної України. В цьогорічному конкурсі зможуть також взяти участь студенти закладів професійної освіти.

До участі у проекті буде відібрано не менше 10 пілотних закладів професійної освіти та не менше 20 викладачів економіки та/або підприємництва.

Учасниками проекту можуть стати навчальні заклади професійної освіти Львівської, Волинської та Рівненської областей.

Для участі у конкурсі на відбір освітніх закладів необхідний лист-підтвердження участі у проекті, підписаний директором освітнього закладу.

Для участі у конкурсі на відбір викладачів-тренерів необхідне резюме заявника.

Зголоситися до участі у проекті можна електронним повідомленням на адресу: office(at)zurnc.org  або телефоном 067 6737014. Заявки приймають до 30 червня 2016 року.

Для участі у конкурсі «Юніор бізнесу» необхідно подати заявку на адресу: konkurs(at)zurnc.org за формою, яку можна стягнути на сайті ЗУРНЦ. Там же можна ознайомитися з регламентом конкурсу.

Новини проекту можна буде знайти на сайті www.zurnc.org

Архіви