У Тігіпка очікують парламентські вибори у березні 2011 року

Наступні вибори до Верховної Ради можуть відбутися у березні 2011 року, тому що вони на руку провладній коаліції.

Про це сьогодні, 8 жовтня, на дебатах Незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір-2010» заявив голова ЛОО партії «Сильна Україна» Василь Барилюк.

За його словами, зараз немає чіткого розмежування опозиційних і провладних політичних сил, оскільки багато депутатів з так званих опозиційних партій співпрацюють з владою. З іншого боку, на думку Барилюка, якщо провладна партія робить необхідні для України кроки, то це необхідно підтримувати.

«Політичні гасла мають відійти на другий план», – наголосив він.

Василь Барилюк висловив думку, що зараз, на місцевих виборах 31 жовтня, відбудеться певна репетиція наступних парламентських виборів, які можуть відбутися вже навесні наступного року.

«Тобто можливі варіанти, що в такий спосіб провладна партія дістане серйозну більшість у місцевих радах і тоді, зрозуміло, вже легко буде провести вибори 31 березня», – зазначив він.

Барилюк також повідомив, що «Сильна Україна» у ході підготовки до місцевих виборів відчуває адміністративний тиск. Особливо значний тиск у східних областях, де електоральне поле «Сильної Україна» перетинається з Партією регіонів.

На його думку, об’єктивному волевиявленню виборців загрожують технології, які можуть використовуватись у ТВК при підрахунку голосів. «Ми є тільки в шести ТВК. Ні у Львові, ні в області нас немає», – сказав голова ЛОО «Сильної України».

Архіви