У США і Євросоюзі підтримують Україну в розірванні газових угоди з Росією у Стокгольмі – юрист

Ініціатива групи українських юристів – змусити уряд Азарова подати позов до Стокгольмського арбітражу, щоб розірвати кабальні газові угоди з Росією, може бути покарана. Про це на прес-конференції у Львівському прес-клубі зявив юрист Станіслав Батрин.

У відеопрограмі Львівського прес-клубу «Одне питання» Станіслав Батрин пояснив цю думку і позицію юристів: «Ми взялися за справу монопольну. Питання газу і відповідальності вищих посадових осіб – справа, яка може призвести до наслідків у вигляді небезпеки осіб життю, які цю справу почали. Ми не можемо назвати всіх осіб, які нас підтримують у цій ситуації, але превентивні заходи, звісно, вживаємо. Є певна позиція на рівні поважних осіб США, є партнери в Євросоюзі. Звісно, що ця ініціатива не була самовільною, і вона мала певне погодження, підтримку з боку іноземних держав».

«Думаю, українській владі вистачить знань, передбачень і не вистачить хоробрості повторювати російську ситуацію з юристом Магнітським. Бо в сьогодніщній ситуації вони зробили низку помилок. .Першою помилкою була Тимошенко. І тепер вони лише виправдовуються – як повернутися назад і завоювати довіру європейських країн», – наголосив Станіслав Батрин.

Архіви