13-ть молодих сімей із 737 претендентів отримають у Львові кредит на житло від міськради (список)

Львівська міська рада цьогоріч пообіцяла надати кредит на житло 13-ти молодим сім’ям, які мешкають у Львові. Ддя надання цих кредитів у міському бюджеті передбачено 4 млн грн. Про це повідомила прес-служба ЛМР. Загалом про бажання одержати пільгові кредити зголосилися у Львові 737 молодих сімей.

Кредити надають на 30 років, пояснив «ЩЛ» головний спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Петро Гошовський. Сім’ї, які не мають дітей, сплачуватимуть за кредит 3% річних, родини з однією дитиною матимуть безвідсотковий кредит, а з двома і більше дітьми – не повертатимуть 25% суми кредиту. Львівська міськрада надаватиме кредити з розрахунку 5 600 грн за квадратний метр. Якщо ці квадрати будуть дорожчими, то, за словами Петра Гошовського, решту ціни доплачуватимуть сім’ї з власних коштів.

У відповіді на запит Львівського прес-клубу з управління молоді, сім”ї та спорту ЛМР надійшла додаткова інформація про сім”ї, які стали головними претендентами на ці кредити.

1.Путій Є. В., Путій З. І. – Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень. Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2008 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
2. Грудлевська І. М. – Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень (багатодітна сім’я – 6 дітей). Перебуває на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (три і більше років). Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
3. Кобрин Н. С. – Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень (багатодітна сім’я – 3 дітей). Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
4. Комарницький І. О., Комарницька О. В. – Сім’я має двох дітей. Потребує реконструкції житла.
5. Турчиновський А. Р., Турчиновська Б. В. – Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень (багатодітна сім’я – 3 дітей). Чоловік та дружина – молоді вчені. Сім’я перебуває на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (три і більше років). Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
6. Онисько П. І., Онисько У. Я. – Перебуває у списку кандидатів на отримання кредиту з 2009 року, молодий працівник Львівської міської ради, у якій працює з 2004 року.
7. Берлінг Р. З., Берлінг О. Ю. – Чоловік та дружина – молоді вчені. Сім’я перебуває на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (три і більше років). Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
8. Мураль М. І. , Мураль М. В. – Чоловік – молодий вчений. Сім’я включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
9. Хархолюк О. М. – Має право першочергового надання житлових приміщень. Включена до списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету.
10. Жох Р. Т.,Жох Н. С. – Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень (багатодітна сім’я – 3 дітей).
11.Дубик С. О. Дубик О. Б. – Чоловік – молодий вчений. Сім’я користується правом першочергового надання житлових приміщень (багатодітна сім’я – 4 дітей).
12.Вознюк В. О. – Перебуває у списку кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту з 2011 року.
13.Радченко В.С.,Радченко Г. В. – Сім’я має двох дітей. Потребує поліпшення житлових умов.

Архіви