На Львівщині у 10 разів більше одружуються, ніж розлучаються

На Львівщині у 10 разів більше одружуються, ніж розлучаються. Про це Львівський прес-клуб у відповіді на запит повідомила заступник начальника служби-начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби головного управління юстиції у Львівській області І. Олива.

«У першому півріччі 2013 року складено 6 574 актових записів про шлюб, 679 актових записів про розірвання шлюбу», – йдеться у відповіді.

«Упродовж 2012 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Львівської області склали 16 085 актових записів про шлюб, 1 672 актових записів про розірвання шлюбу», – написано у відповіді.

У відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби головного управління юстиції у Львівській області також поінформували, що розірвання шлюбу органами державної реєстрації актів цивільного стану відбувається лише у випадках, передбачених статтями 106, 107 Сімейного кодексу України: за заявою подружжя, яке не має дітей, або за заявою одного із подружжя, якщо другий із подружжя визнаний безвісно відсутнім або недієздатним, та у випадку, якщо розірвання шлюбу здійснене судом до 27.07.2010 року – до набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

У всіх інших випадках шлюб розриває своїм рішенням суд, і це не підлягає державній реєстрації в органах державної реєстрації актів цивільного стану.

Архіви