У листопаді – 10-річний ювілей “закриття” сміттєзвалища у Великих Грибовичах

Десять років тому головний державний санітарний лікар Львівської області виніс постанову від 25.11.2003 року № 119/01 «Про припинення експлуатації сміттєзвалища для м.Львова КМП «Збиранка» управління житлово-комунального господарства Львівської міської адміністрації». Міським головою Львова тоді був Любомир Буняк. І після цього пан Буняк виконував свої обов’язки ще майже два роки. Але до реального вирішення проблеми ТПВ руки у нього не дійшли.

"Питання щодо конкретних термінів припинення експлуатації Львівського звалища взаємопов’язане із виконанням заходів з облаштування нового об’єкту знешкодження або утилізації відходів і потребує його поетапного виконання, оскільки ліквідація негативного впливу звалища може бути здійснена після повної рекультивації об’єкту", – пише у відповіді на інформаційний запит Львівського прес-клубу начальник головного управління Держсанепідслужби у Львівській області Р.Павлів.

Так ми ще раз нагадуємо владі і громаді Львівщини про цей сумний ювілей формального закриття сміттєзвалища Львова.

Цікаво, які заходи міжнародного рівня для його відзначення запропонує львів’янам відділ промоції Львова? Можливо, вже настав час організовувати для туристів, особливо тих, що їдуть до Львова з-за кордону, платні екскурсії на звалище у Великих Грибовичах, запозичивши аналогічний досвід відвідувань Чорнобильської АЕС?

Архіви