У Львові запропонували створити зоополіцію, яка би боролась із кривдниками тварин

Така структура діє у багатьох цивілізованих країнах світу. То чому би Львову та області не перейняти цю практику?

Таку ідею висловила Тетяна Воскресенська, громадська активістка, волонтерка ЛКП “Лев”, представниця Народного Руху України, пише DailyLviv.

– Мене вражає кількість тварин, яких господарі викидають на вулицю. Мене ранить, коли їх калічать і вбивають. У мене живуть семеро котиків, яких я підібрала на вулиці: хтось без ока, хтось без лапки… Вражає людська жорстокість, і я думаю, що настав час боротися із кривдниками тварин більш рішуче. Створення зоополіції було би на часі, – сказала вона.
Крім того Тетяна Воскресенська наголосила, що Львову потрібен притулок для тварин, бодай, у кожному районі міста.

– Нині у нас є лише тваринний притулок «Милосердя» і ЛКП «Лев», але ці заклади перевантажені, – зазначила вона. – По одному притулку в кожному районі – це був би вихід.
Волонтерка також закликала людей не викидати новонароджених тварин на вулицю і не вбивати, а вчасно стерилізувати домашніх улюбленців

– Мене бісить, коли чую: «Ой, моя киця знову народила. Куди подіти кошенят: втопити чи викинути?» Я завжди втручаюсь у такі розмови: «А стерилізувати не пробували?!» на мене дивляться круглими очима – хтось і не думав про таке, інші кажуть, що дорого. Але стерилізувати тварину можна і безкоштовно, записавшись у чергу. На жаль, люди не проінформовані.

А багато хто і не дуже хоче задаватися такими питаннями. Навіщо? Утопити ж легше. І це дуже страшно, – констатувала Тетяна Воскресенська.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин.

 

Відео: Львівський пресклуб

Архіви