У Львові влада приховує цільове використання комунального майна – Семенюк

У Львові близько 70% об’єктів комунального майна, які здають в оренду, використовують не за цільовим призначенням, що завдає мільйонні збитки міському бюджету. Про це сьогодні під час прес-конференції у Прес-клубі повідомив голова правління Львівської обласної громадської організації «Солідарність» Анатолій Семенюк. 

Міський голова Львова приховує колосальний резерв в питаннях управління комунальним майном міста», – каже Семенюк і додає, що тільки на одному об’єкті місто може привласнити 1 млн. грн. У той же час таких «договорів оренди є близько двох тисяч», – говорить Семенюк. 

Він наголошує, що громадська організація зверталась до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою, щоб інформація про все майно громади була загальнодоступною і її було оприлюднено на сайті Львівської міської ради. «Ми двічі отримали відписки, що це конфіденційна інформація, і влада не може її надати, – розповідає Семенюк. – А мова йшла не про договори оренди, а про перелік нежитлових приміщень громади, які передані в оренду.  Ми хотіли дізнатись, лише те, хто орендує приміщення (фізична особа чи юридична), адресу, площу та цільове призначення. 

Семенюк наголошує, що приховування такої інформації тягне за собою приховування нецільоваго використання майна громади. Нагадав він і про те, що саме з гаслом – інвентаризація комунального майна  Садовий йшов на вибори мера. Проте на сьогоднішній день нічого не зроблено. Так, на сьогодні «у Львові близько 70% об’єктів оренди за цільовим призначенням не використовується. Саме тому замість ательє, де орендна плата – мізер, виявляється магазин дорогого одягу, де платити потрібно значно більше», – наголошує він і додає, що готель «Львів» у даному випадку – поза конкуренцією. «Ми з подивом дізнались, що за оренду найбільшого готелю Західної України, щомісячна орендна плата – 1 тис. грн., а це 12 тис. метрів», – підкреслив голова правління Львівської обласної громадської організації «Солідарність».

Архіви