У Львові відкрилася міжнародна конференція з питань стоматологічної імплантації

12 березня у Львові розпочала роботу ІV Східноєвропейська конференція з питань стоматологічної імплантації. Цього разу у ній бере участь близько 1,5 тисячі фахівців із 26 країн світу.

У межах конференції обговорюватимуться питання наукового, практичного та соціального характеру. "Всесвітня організація охорони здоров’я визначила найважливішим критерієм оцінки якості наданих медичних, зокрема стоматологічних послуг, вплив їх на якість життя пацієнта. Стоматологічна імплантація безпосередньо може покращувати якість життя великої кількості громадян", – зазначив президент Асоціації імплантологів України, доцент ортопедичної стоматології ЛНМУ ім.. Д. Галицького Мирон Угрин. Він додав, що стоматологічна імплантація набуває щораз більшого поширення і визнання в Україні. "Сьогодні вже сотні фахівців у Львівській області можуть надавати такі послуги", – заявив він.

За словами М. Угрина, сьогодні найбільш актуальним питанням є, як зробити ці послуги доступними фінансово. "Потрібно шукати шляхи, як усунути фінансовий бар’єр між фахівцем і пацієнтом", – сказав він.

Головний стоматолог МОЗ України поінформував, що Асоціації імплантологів України доручається виробити рекомендації для міністерства щодо обсягу гарантованих державою стоматологічних послуг. "Втрата зубів можна розцінювати як елемент інвалідності. Є літні люди, які повністю втратили зуби, і це погіршує їхню якість життя, є й діти, які народжуються без зубів, і страждають від цього. Ці проблеми треба вирішувати", – зазначив Угрин.

Zaxid.net

Архіви