У Львові судять тільки третину викрадачів люків

Скільки викрадачів люків суди покарали і як – поки що невідомо.

За період 2012-го та 2013 років за фактами викрадення каналізаційних люків в ЄРДР зареєстровано 77 кримінальних проваджень. За результатами досудового розслідування 28 кримінальних проваджень скеровано до суду. Звернення про викрадення люків надходили від львівських комунальних підприємств "Хуторівка", "Скнилівок", "Під Зуброю", адміністрацій Личаківського, Залізничного, Сихівського і Франківського районів м.Львова, ЛКП "Львівтеплоенерго", ТзОВ "Онур" і від громадян. ЛКП "Львівводоканал" з цього приводу не звертався жодного разу.  Таку офіційну відповідь надіслало ГУ МВСУ у Львівській області на інформаційний запит Львівського прес-клубу. 

Міліція не веде статистику щодо прийому каналізаційних люків пунктами і підприємствами, що збирають металобрухт, повідомило ГУ МВСУ у Львівській області.

"ЩЛ" раніше писав про те, що ЛМКП "Львівводоканал" у 2013 році не подавав жодного звернення до міліції з приводу викрадення люків. Комунальники пояснили це тим, що за фактами викрадень люків на водопровідних  і каналізаційних колодязях м.Львова ЛМКП "Львівводоканал" у 2012 році скерував 19 звернень у Львівське міське управління міліції, однак на переважну більшість цих звернень було отримано типову відповідь: "У порушенні кримінальної справи за цим фактом відмовлено, керуючись ст.6 п.2 КПК України у зв’язку з відсутністю складу злочину". 

Через це ЛМКП "Львівводоканал" у 2013 році не подавав жодного звернення до міліції з приводу викрадення люків.

Інші матеріали "ЩЛ" на цю тему: "У Львові дорогі чавунні люки замінюють на дешеві поліетиленові", "Після загибелі дитини в одному з каналізаційних люків львів’яни активно долучилися до їх інвентаризації", "У Львові через каналізаційні люки – 5 ДТП, міліція каже, що аварійних ділянок немає", "У жовтні у Львові замінили 49 викрадених люків новими".

Архіви