У Львові презентували посібник «Антикорупційна політика України»

31 травня 2012 року спілка громадських організацій «Центр єднання європейської молоді «За спільне майбутнє» завершила триденне тренінгове навчання членів громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації на тему «Посилення спроможності громадських рад у протидії корупції та сприянні впливу громадянського суспільства на формування публічної політики». 

У ході тренінгу, який провів заступник директора Програми розвитку законотворчої політики України Програми сприяння парламенту України Едвард Рахімкулов, 15 членів громадської ради при ЛОДА отримали інформацію про новітню нормативно-правову базу з протидії корупції, сучасні методики виявлення та попередження фактів корупції, про антикорупційну експертизу нормативно-правових актів. 

Велику увагу в ході тренінгового навчання було приділено формам та методам громадського контролю за органами, що відповідають за попередження та протидію корупції, а також – посиленню впливу громадських рад на формування антикорупційної політики. 

Також учасникам тренінгу було презентовано навчальний посібник для членів громадських рад «Антикорупційна політика України», розроблений СГО «Центр єднання європейської молоді «За спільне майбутнє». 

Після апробації на Львівщині навчально-методична база, напрацьована в рамках проекту «Підвищення професійного рівня в реалізації антикорупційних ініціатив для членів громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», буде поширена на інші регіони України. 

Архіви