У Львові покажуть унікальні дизайнерські ялинки

У Львові відбудеться Перша міська виставка дизайнерських ялинок. Про це розповіла на прес-конференції у Прес-клубі художник, співорганізатор виставки, Катерина Кароль.

За її словами, з 8 до 10 грудня у ТЦ «Володимир», що на ринку «Південний» можна буде оглянути ялинки, розроблені львівськими митцями. Відтак, для створення цієї виставки організатори запрошують молодих львівських дизайнерів, які готові до 7 грудня надати на розгляд суддівської колегії унікальні ялинки, виготовлені власноруч. За умовами конкурсу висота виготовлених ялинок має становити від 120 до180 см. Головна мета проведення такої виставки – зберегти якомога більше живих ялинок, тому автори мають виготовити свої роботи з альтернативних матеріалів.

Крім того, за найкращу саморобну ялинку організатори обіцяють винагороду: 1 місце – 3 тис. гривень, друге місце – 2 тис. гривень та третє місце – 1 тис. гривень.

А обиратиме найкращу дизайнерську ялинку спеціальна суддівська колегія. Її представниками є люди, які справді мають хороший естетичний смак – це засновник LvivFashionWeek Петро Нестеренко-Ланько, художник Катерина Кароль та представник ТВК «Південний».

Також організатори обіцяють врахувати уподобання громадськості. Так, спеціальною листівкою відвідувачі виставки зможуть проголосувати за ту ялинку, яка їм найбільше до вподоби. Таким чином журі обере «ялинку глядацьких симпатій».

Нагадаємо, творчі львів’яни, які хочуть експонувати свою унікальну ялинку на цій виставці можуть заповнити заявку на участь та принести свою саморобну ялинку на ТВК «Південний». Заявки та ялинки прийматимуть до 7 грудня.

Архіви