ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Бездимні кафе, бари та ресторани в 2012 році. Львів приєднується до найкращих практик захисту відвідувачів та персоналу від негативного впливу тютюнового диму». 

На прес-конференції громадськість та представники влади розкажуть про плани стосовно контролю над виконанням закону, досягнення України в контролі над тютюном, а також ознайомлять із тенденціями поширеності тютюнокуріння в країні.

Учасники:

  • Ганна Гопко, координатор коаліції громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну»;
  • Наталя Король, керівник відділу боротьби з неінфекційними захворюваннями бюро ВООЗ в Україні;
  • Юрій Петриця,  начальник Державної  інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області;
  • Юрій Островерха, головний лікар Львівського обласного центру здоров’я;
  • Петро Рой, представник  коаліції «За вільний від тютюнового диму Львів»;
  • представник ГУ МВС україни у Львівській області

Після завершення прес-конференції о 13.00 відбудеться круглий стіл за участі відомих львівських рестораторів, офіціантів, представників органів влади, інспекторів та громадськості, які обговорять перспективи виконання антитютюнового закону щодо 100% звільнення кафе, барів, ресторанів від тютюнового диму. Також під час круглого столу відбудеться дискусія стосовно економічних наслідків введення заборони куріння в приміщеннях кафе, барів, ресторанів та позитивних наслідків для поліпшення здоров’я населення. 

Мета заходу – обговорити стан підготовки до вступу в дію Закону України № 4844 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів», який набирає чинності 16 грудня 2012 року. 

Архіви