У Львові пояснили, чому молодь не читає передвиборчих програм

Молодь не читає передвиборчих програми кандидатів. Але зауважить, як працює та чи інша молодіжна організація.

Про це сьогодні, 19 березня, під час прес-конференції на тему: «Молодь і президентські вибори 2019 року», що відбулася у Львівському прес-клубі, заявив координатор молодіжного крила ВО «Самопоміч» Максим Малик.

– Якщо їй (авт.- молоді) подобається робота молодіжної організації, то молодь обирає її. А читання програми нічого не дає. Скільки разів ми чули обіцянки, які потім не виконували? – риторично запитав він.

З Максимом Маликом погоджується і заступник голови студентської ради Львова Андрій Сидор.

– Уявімо собі, що вся молодь прочитала всі програми і обрала найліпшу. А потім ця програма не виконується. Про що це свідчить? Про те, що цьому політикові написали гарну програму, яку він не здатен виконати, – сказав Андрій Сидор. 

Член профкому студентів та аспірантів  Львівського національного аграрного університету Тетяна Берецька зазначила, що більша частина електорату України є дуже погано політично обізнаною.

– Дуже часто під час соціологічних опитувань респонденти просто відмахуються та дозволяють поставити «пташку», де треба тим, хто проводить опитування, – говорить вона. І так пояснює високі рейтинги окремих кандидатів. 

Архіви