Молоді активісти у Львові порадили, як вибрати свого Президента

Студентська рада міста Львова не підтримувала та не підтримує жодну політичну партію.

Про це сьогодні, 19 березня, під час прес-конференції на тему: “Молодь і президентські вибори 2019 року”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив заступник голови студентської ради Львова Андрій Сидор.

– Ми є абсолютно аполітичною організацією, яка завжди виступала за права студентів, яка виборювала та відстоювала ці права. Але ми закликаємо всіх голосувати свідомо, за своїм волевиявленням, – каже він. 

Андрій Сидор нагадав, що Революція Гідності розпочалася з того, що студентство вийшло на Майдан і почало виборювати свої права.

В.о. голови ГО «Батьківщина Молода» у Львівській області Дмитро Бондін зазначив, що статистика попередніх років свідчить – молодь не надто цікавиться виборами.  Хоча вибори – це  можливість змінити владу цілком законно і не застосовувати силу. 

– Для цього треба прочитати передвиборчі програми кандидатів та перевірити, чи всі пріоритети на майбутні п’ять років туди включено. Також молодь, яка прийде голосувати, зможе запобігти фальсифікаціям на виборах, – вважає він. 

Член профкому студентів та аспірантів  Львівського національного аграрного університету Тетяна Берецька зазначила, що молодь пасивна, тому що її не залучають до політичного життя.

– Кажуть, що ці вибори мають дві проблеми – підкуп виборців та пасивність молоді. А молодь пасивна тому, що все робиться без нас, – каже вона. 

Натомість координатор молодіжного крила ВО «Самопоміч» Максим Малик вважає, що чинна влада нахабно використовує студентство у своїх інтересах.

– Я сумніваюся, що все студентство підтримає чинну владу. До прикладу,  на останній сесії Львівської міської ради депутати розглядали питання про молодіжний центр «МолодьДвіж». І я не побачив там голосів від БПП. Це означає, що вони не підтримують молодіжний рух у Львові. То як студентство може підтримувати їх? – риторично запитав він.

За його словами, зараз є майже сорока кандидатів. Тож обирати є з кого. І навіть порадив, як це зробити.

– Уявіть собі, що у вас є гроші. І ви обираєте, кому з них довірити цю суму. І не тільки довірити, але й знати, що за 5 років ця сума подвоїться

Архіви