У Львові депутати-опозиціонери пожертвували на пам’ятник Бандері 50 тис. грн

Народні депутати від опозиційних політичних партій БЮТ та НУНС розпочали збір коштів на добудову пам’ятника Степану Бандері у Львові. Про це сьогодні, 18 січня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив народний депутат Андрій Парубій.

"Головна наша ініціатива, яку я хотів би оголосити – це ініціатива надати нове дихання і ще раз розпочати широкий збір коштів у Львові на пам’ятник Степану Бандері", – повідомив А. Парубій, вказуючи на те, що така ініціатива є реакцією на позбавлення Бандери звання Героя України, яке він розцінив як "виклик" з боку чинної влади.

Народний депутат також повідомив, що для завершення будівництва пам’ятника Бандері і облаштування території навколо нього потрібно зібрати ще близько 2,5 млн грн (на сьогодні, за його словами, на будівництво уже було витрачено близько 4 млн грн). Присутні на прес-конференції депутати – Олекса Гудима, Степан Давимука, Андрій Шкіль, Тарас Стецьків, Володимир В’язівський та Михайло Косів – повідомили, що зі свого боку надають на добудову пам’ятника 50 тис. грн.

"Я впевнений, що у Львові живе щонайменше 400 тисяч справжніх українців, які якщо навіть дадуть по одній гривні, то це буде іще 400 тис. грн, які ми зберемо на цей пам’ятник", – зазначив Михайло Косів, додаючи, що теза "Степан Бандера – символ української нації" повинна стати ідеєю українців на довгі роки.

У свою чергу народний депутат Олекса Гудима повідомив, що присутні на прес-конференції народні депутати мають намір звертатися для отримання коштів до численних підприємців і організацій.

За словами Андрія Парубія, кошти збиратимуть на рахунок Благодійного фонду Степана Бандери.

Окрім того, нардеп висловив сподівання, що завершити роботи по добудові пам’ятника Бандері у Львові вдасться іще до цьогорічного Дня Незалежності.

Архіви