Освячену на Водохреща «Моршинську» споживачі зможуть знайти в продажу з початку лютого

19 січня обряд водосвяття відбувся на моршинському природному джерелі мінеральної води. Ця вода добре відома українському споживачеві під ТМ «Моршинська». Як сказав генеральний директор Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар» Валерій Жовнір: «Хрещення – єдиний день в році, коли вода дивним чином перетворюється і оновлюється. Наша «Моршинська» – сама по собі дивний дар природи, що дає оновлення організму і визнаний українцями!
Ми впевнені в тому, що освячення джерела в святковий день Хрещення додасть «Моршинській» ще більше унікальних властивостей, щоб наші споживачі могли відновити своє тіло, душу і помисли разом з улюбленою «Моршинською».
З урахуванням логістики, вже з початку лютого споживачі зможуть знайти освячену на Водохреща «Моршинську» у продажу. Пляшки з «освяченою» водою марковані спеціальною наклейкою, щоб їх можна було легко знайти на полиці. Маркуватися буде лише вода, видобута і розлита 19 січня, тож кількість її буде обмеженою.
Завдяки карпатському походженню і низькому рівню мінералізації, вода ТМ «Моршинська» прекрасно підходить для вживання в будь-якій кількості, – підсумовує Валерій Жовнір, – але ми віримо, що вода, видобута на Водохреща, володіє особливими властивостями «святої» води, які збережуться впродовж всього року».
Водохреща – одне з головних християнських свят, яке особливо шанують та люблять українці. Воно символізує оновлення душі, тіла і помислів.
З Хрещенням Господнім пов’язують хрещення на Йордані Христа. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Вважається, що у день Водохреща з опівночі до опівночі, вода набуває особливих властивостей. Вчені протягом багатьох років досліджують водохресну воду і, не маючи цьому пояснення, констатують факт, що вода на Водохреща, дійсно «особлива». «Святою» водохресною водою господар традиційно кропив усіх членів сім’ї і будинок, з неї починалася святкова трапеза. Освячену воду п’ють перед важливими моментами в житті, вважається, що вона очищає, приносить успіх.
На Водохреща у всіх православних церквах відбувається велике освячення води. В Україні священнослужителі багатьох храмів освячують і довколишні джерела – озера, річки, ставки.

Архіви