У Дніпропетровську відбудеться всеукраїнський музичний фестиваль «New Musical Generation», – повідомили у Львові

З 28 до 30 серпня 2015 року в Дніпропетровську відбудеться всеукраїнський музичний фестиваль «New Musical Generation». Ідея «NMG fest» – вдихнути енергію молодих талантів у музичну індустрію України.

Про це сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив Андрій Сухарєв, учасник проекту «Голос країни», засновник всеукраїнського музичного фестивалю «New Music Generation».

Учасниками «NMG fest стануть конкурсанти з усіх куточків України. Спеціальним гостем «NEW MUSIC GENERATION» буде народна артистка України Руслана Лижичко, повідомили організатори.

Мультифункціональний майданчик «NMG fest»  прийме своих гостей на території комплексу Creative Club Bartolomeo – в серці Дніпропетровська. Кожен конкурсант зможе відвідати майстер-класи відомих співаків, хореографів та артистів України.

Фестивальна програма «New Musical Generation» включатиме два конкурсних дні і финальнийй гала-концерт, в якому візьмуть участь кращі виконавці з-поміж участників фестивалю.

Засновником фестивалю є Андрій Сухарєв – директор компании «UP MEDIA GROUP», участник проекту «Голос країни», творець та ідейний натхненник творчих проектів «Light Sound Studio», вокальна школа «Show Time»: «Ідея фестивлю народилася у мене в голові ще 10 років тому і зараз настав час втілити її в життя. New Music Generation  – фестиваль для людей, які не просто співають, а відчувають музику, живуть нею».

Для участі у фестивалі необхідно заповнити реєстраційну форму учасника  на сайті www.nmg-fest.com. Реєстрація учасників триватиме з 15.06.15 до 10.08.15.

Архіви