У держструктурах саботують підтримку армії – волонтер

Про це в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу Прес-клуб-ГІТ) під час розмови на тему «Головні проблеми Великої волонтерської війни (ВВВ)» заявив учасник Великої волонтерської війни (ВВВ) Геннадій Хазан.

– Я знаю багато випадків, коли пенсіонери, які отримують 1200 гривень, кожного місяці 300 гривень переводять волонтерам, – каже волонтер.

А ось те, що діється в державних структурах, які зобов’язані підтримувати армію, можна назвати одним словом – саботаж.

– Кілька тижнів тому волонтери зробили перевірку якості продуктів солдатського пайка. І виявили величезні зловживання. Є одна компанія в Україні, яка отримувала всі пріоритети на виготовлення консервованого м’яса та інших продуктів. І коли волонтери прийшли на ту фірму і подивилися, з чого воно робиться, то виникла велика кількість запитань. І зараз там починає працювати військова прокуратура, – каже Геннадій Хазан.

За його словами, волонтери мають зараз достатньо доказів, підтверджені документами, що в різних областях, дотичних до постачання продовольства, одягу та інших потреб для армії, є значні зловживання. І якби всіх тих, хто наживається на війні, вислали би в штрафні батальйони, то й мобілізації вже не треба було би проводити.

Архіви