ЦНАПи у Львові заробили майже 300 тис грн

У Львові вже запрацювало три із запланованих п’яти центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів).

Розташовані вони в Сихівському, Личаківському та Шевченківському районах. У Франківському та Залізничному районах повинні запрацювати до кінця травня. Також продовжує приймати громадян ЦНАП на площі Ринок,1.

Про це сьогодні, 10 травня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Реформа з надання адмінпослуг у Львові: які послуги і як швидко отримують мешканці в Центрах з надання адмінпослуг (ЦНАПах). Ефективність роботи ЦНАПів», яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомила начальник адміністративно-господарського управління Львівської міської ради Валентина Бартошик.

За її словами, всі ЦНАПи Львова на сьогодні надають близько 300 послуг, включаючи послуги міської ради та послуги реєстрації бізнесу й нерухомості, які раніше надавали органи юстиції.

– Крім того, ЦНАПи, паралельно з міграційною службою, надають послуги щодо прописки-виписки. І ми ще замовили обладнання, щоби мати можливість виготовляти українські паспорти для львів’ян.

За словами Валентини Бартошик, кількість відвідувачів досить велика. До центрального офісу на площі Ринок більше звертаються за послугами з реєстрації бізнесу та ті, хто бажає записатися на прийом до чиновників міськради. А до територіальних (районних) – за пропискою-випискою.

Але, наголошує Валентина Бартошик, мешканець Львова  може звертатися за послугою в будь-який територіальний ЦНАП, не зважаючи на те, де він зареєстрований.

– Мешканець може звертатися в будь-який з офісів для замовлення послуги. І зараз це працює, – каже вона.

Довідка
За даними департаменту фінансової політики Львівської міської ради, загальна кількість коштів, яка отримана від усіх видів адміністративних послуг, становила майже 16 млн гривень. З них за останні чотири місяці через ЦНАПи  – майже 300 тисяч гривень. 

Архіви