ТРЕНІНГ

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу на тему: «Державно-приватні партнерства», який відбудеться 27 березня 2009 року о 13.00 за адресою: Львів, вул. Золота, 8, Західноукраїнський регіональний навчальний центр.

Прохання акредитуватися до 18.00, 25 березня 2009 року за телефонами: 235-77-90, 235-40-46 або рге[email protected]

Під час тернінгу будуть обговорені питання: що таке державно-приватні партнерства,  чому створення державно-приватних партнерств є важливим для України та інші.

Програма:

13.00 – обід

13.45 – тренінг

Додаткова інформація

Державно-приватні партнерства – це угоди між організаціями державного та приватного секторів про надання послуг у таких сферах, як створення суспільної інфраструктури, спорудження громадських об’єктів та надання інших споріднених послуг. Найуспішніші партнерства використовують сильні сторони державного та приватного секторів для налагодження додаткових стосунків між секторами. Міжнародний досвід доводить, що державно-приватні партнерства можуть стати потужним знаряддям у руках уряду на шляху до досягнення своїх соціальних цілей і виконання юридичних зобов`язань у рамках проектів зі спорудження об`єктів інфраструктури, сфери охорони здоров`я або освіти, будівель комунального господарства, автомагістралей, великих вузлових аеропортів або морських портів.

Організатори покривають участь у заході, роздатковий матеріал, перерви на каву та обіди для учасників заходу.

Архіви