Трансляція з дільниць не буде якісною, – «Опора»

Відеотрансляція з виборчих дільниць, особливо – з віддалених від Львова, навряд чи буде якісною, зазначив 26 жовтня під час прес-конференції координатор спостереження за виборами мережі «Опора» Андрій Дутчак.

«Це буде працювати так, що у Львові все буде працювати, а десь на дільницях в Турківському районі не все буде працювати», – зазначив Андрій Дутчак, вказуючи на те, що у віддалених районах буде працювати не кабельний, а мобільний зв’язок, який в далеких гірських селах не є якісним.

«Для відеотрансляції потрібен немаленький канал передачі даних. Якщо ці дільниці, якими б віддаленими вони не були, почнуть забивати своїм трафіком цей канал, ці вишки, я думаю, що якісної трансляції не буде», – сказав представник «Опори».

Також він зазначив, що не має інформації, чи всі дільниці забезпечені відеокамерами.

Нагадаємо, що раніше виконавчий директор ЛОГО Комітету виборців України Оксана Дащаківська повідомила, що практично усі дільниці забезпечені камерами для трансляції і запису.

25 жовтня під час прес-конференції начальник ГУ МВС у Львівській області Олександр Рудяк розповів, що один із кандидатів у народні депутати на Львівщині придбав близько тисячі відеокамер для спостереження за виборами, і після завершення виборчого процесу міліція проведе переговори щодо отримання цих відеокамер.

Архіви