Тігіпко майже наздогнав рейтинг Януковича у Східній Україні

Кандидат на пост Президента України, відомий економіст та політик Сергій Тігіпко на Східній та Південній Україні займає друге місце прихильності населення серед усіх кандидатів у президенти. Про це Сергій Тігіпко повідомив у суботу, 9 січня, під час прес-конференції у ЗІКу у рамках свого візиту у Львівську область.

За словами Сергія Тігіпка, на початку ведення виборчої кампанії до його штабу зверталися окремі соціологічні служби, які пропонували «намалювати» високі рейтинги.«Сьогодні ми вже не маємо тиску від так званих рейтингових агентств, які просто так могли додати 8-10 % голосів. Можу повідомити, що сьогодні у Дніпропетровській, Луганській, Одеській, Харківській, Миколаївській областях, у Криму ми маємо другий результат», – повідомив Сергій Тігіпко.

З його слів, рейтинг Віктора Януковича у цих областях складає 26 %. «Наш рейтинг – 24%», – каже Тігіпко. На запитання журналістів, який ж рейтинг у чинного прем’єра Юлії Тимошенко, Сергій Тігіпко повідомив, – «Тимошенко значно нижче».

Відносно свого рейтингу на теренах Львівщини, то Сергій Тігіпко наголосив, що він також зростає. Але, на жаль, через свята, вихідні, епідемію грипу тощо не вистачило часу, щоб відвідати більше районів Львівщини.

Архіви