Табачник має виставити пляшку «свободівцям» Львова за відмову УКУ, – Квурт

Володимир Квурт

"У мене викликало серйозну стурбованість неголосування про звільнення Українського католицького університету від сплати земельного податку. Таке рішення не вписується в жодні рамки, ні за економічними, ні за політичними критеріями", – заявив 24 лютого під час засідання львівського прес-клубу колишній секретар Львівської міської ради Володимир Квурт.

«Якщо оцінювати економічний погляд, це – не далекоглядна політика, яка фактично звузить можливості УКУ. Цей виш дійсно приватний, а проте він сплачує саме міських податків сплачує близько 1 млн.грн. Пільга, яку просив виш, – в межах 700 тис. грн. Коли б він її отримав, університет мав би можливості розвиватися. – прокоментував політик – Не таємниця, що ведуться переговори керівництва УКУ із фундаторами, інвесторами, що готові вкладати в розвиток цього закладу. Це має розширити його можливості, а для міста – розширить податкову базу, і в майбутньому до бюджету міста податкові надходження будуть зростати».

На його думку, у згадуваній ситуації, була важлива позиція міста. «Коли ведеш переговори з інвесторами, завжди постає питання, як відноситься до справи місцева влада? Особливо на Заході це – надзвичайно важливий чинник. – заявив В.Квурт – Львівська міська рада зганьбилася, і я вважаю, що про це потрібно говорити. І ніякі розмови про те, що потрібно провести громадські слухання з цього питання не вкладаються у рамки. Те, що сталося, – це ганьба».

Він додав: «З політичної точки зору, я думаю, Табачник повинен просто виставити пляшку і голові фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді, і всій фракції подякувати особисто за те, що вони вчинили. Тоді, коли почалося просто полювання на українські заклади за духом і за суттю, зробити такий плювок, чи таку підставу, я просто не знаю».

Архіви